żaluzje drewniane

Stylowe osłony okienne z drewna

Żaluzje drewniane – elegancja oraz funkcjonalność

Żaluzje drewniane to idealna osłona okienna dla osób ceniących elegancję oraz wygodę. Pomieszczenia w których zostaną zamontowane, zyskają ciepły i przytulny charakter. Ten typ żaluzji nadaje się do montowania zarówno na skrzydłach okien, jak i we wnękach okiennych.

Żaluzje drewniane dostępne w naszej ofercie to produkt wykonany z najwyższej jakości drewna egzotycznego. Nasze żaluzje są malowane bardzo dobrymi lakierami – dzięki czemu nie tracą koloru, a co więcej – są wyjątkowo trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Duży wybór odcieni sprawia, że bez problemu dobiorą Państwo kolor drewna do wystroju wnętrz Waszych biur bądź mieszkań.

Oferujemy żaluzje wykonane z drewna baswood bądź drewna bambusowego. W naszym sklepie znajdują się żaluzje w systemach standardowych (o szerokości listewek 25mm i 50mm) oraz retro (50mm). W pierwszym przypadku mechanizm jest ukryty, w drugim – znajduje się na zewnątrz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą żaluzji w Internecie. Oferujemy darmową wysyłkę do dowolnego miejsca w Polsce. Natomiast na terenie Warszawy i jej okolic zapewniamy montaż żaluzji gratis!