żaluzje aluminiowe

Solidne i estetyczne osłony na okna

Moreno – znakomite żaluzje aluminiowe

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują żaluzje aluminiowe. Stanowią one niezwykle funkcjonalny, nowoczesny oraz gustowny sposób na zaciemnienie okna. Za ich pomocą można znakomicie regulować nasłonecznienie w pomieszczeniach, jak również zapewnić prywatność bez ograniczania dostępu światła z zewnątrz. Żaluzje aluminiowe oferujemy w aż 70 kolorach, dzięki czemu łatwo dobiorą Państwo produkt idealnie pasując do wystroju Waszych wnętrz. Tradycjonalistom polecamy trwałe i solidne żaluzje retro, a osobom o nowoczesnym spojrzeniu oferujemy jeden z ciekawszych produktów dostępnym na rynku – żaluzje perforowane.

Żaluzje z aluminium pasować będą doskonale do okien drewnianych, PCV, jak również aluminiowych. Znakomicie sprawdzą się we wnętrzach biurowych, jak i w domu. Są nie tylko funkcjonalną osłoną okienną, ale także stylowym elementem, który nada pomieszczeniu szczególny charakter. Niewątpliwą zaletą żaluzji aluminiowych jest również ich wytrzymałości – są odporne na działania zewnętrzne i upływ czasu.

Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi rodzajami osłon. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą Państwu wybrać odpowiedni model. Sprzedaż realizujemy na terenie Warszawy, jak i całego kraju.

Zalety żaluzji aluminiowych

Najważniejszą zaletą, jaką posiadają żaluzje aluminiowe, jest różna szerokość lamelek oraz możliwość zmiany ich nachylenia. Dzięki temu użytkownik może dowolnie regulować stopień nasłonecznienia pomieszczenia. Docenić należy je także za prosty montaż za pomocą kasety przytwierdzanej do ściany lub przykręcania ich do skrzydeł okna. Pełnię możliwość prezentuje asortyment Moreno w Warszawie – proponując żaluzje standardowe, retro oraz 50 mm, które łatwo można dopasować do dowolnego typu pomieszczenia.