żaluzje aluminiowe

Solidne i estetyczne osłony na okna

Moreno – znakomite żaluzje aluminiowe

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują żaluzje aluminiowe. Stanowią one niezwykle funkcjonalny, nowoczesny oraz gustowny sposób na zaciemnienie okna. Za ich pomocą można znakomicie regulować nasłonecznienie w pomieszczeniach, jak również zapewnić prywatność bez ograniczania dostępu światła z zewnątrz. Żaluzje aluminiowe oferujemy w aż 70 kolorach, dzięki czemu łatwo dobiorą Państwo produkt idealnie pasującdo wystroju Waszych wnętrz. Tradycjonalistom polecamy trwałe i solidne żaluzje retro, a osobom o nowoczesnym spojrzeniu oferujemy jeden z ciekawszych produktów dostępnym na rynku – żaluzje perforowane.

Żaluzje z aluminium pasować będą doskonale do okien drewnianych, PCV, jak również aluminiowych. Znakomicie sprawdzą się we wnętrzach biurowych, jak i w domu. Są nie tylko funkcjonalną osłoną okienną, ale także stylowym elementem, który nada pomieszczeniu szczególny charakter. Niewątpliwą zaletą żaluzji aluminiowych jest również ich wytrzymałości – są odporne na działania zewnętrzne i upływ czasu.

Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi rodzajami osłon. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą Państwu wybrać odpowiedni model. Sprzedaż realizujemy na terenie Warszawy, jak i całego kraju.