rolety rzymskie

Rolety rzymskie – gustowne osłony na okna

Odkryj zalety, jakimi odznaczają się okienne rolety rzymskie z firmy Moreno

Jeśli szukasz pomysłu, co zawiesić na oknie zamiast firany lub zasłony, to rolety rzymskie, są jedną z naszych propozycji. Modne, gustownie dobrane, uatrakcyjnią niejedno domowe czy biurowe wnętrze. Rolety rzymskie, to eleganckie i bardzo ciekawe rozwiązanie do zasłaniania okien oraz wnęk okiennych. Rolety rzymskie idealnie pasują do sypialni, salonu oraz biura, nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego wyglądu i wyjątkowego uroku. Wielu współczesnych projektantów wnętrz coraz częściej proponuje swoim klientom rolety rzymskie, jako osłonę i ozdobę pomieszczenia. Rolety rzymskie składają się z mechanizmu oraz materiału, który po odczepieniu można uprać. Proponowane przez naszą firmę, której siedziba znajduje się w mieście Warszawa, rolety rzymskie posiadają białą szynę, a sterowanie ich odbywa się przy pomocy koralika. Materiał montowany jest do szyny przy pomocy rzepa co sprawia, że montaż i demontaż tkaniny zajmuję dosłownie chwilę i nie sprawia problemów.

Rolety rzymskie czyści się bardzo łatwo z tego względu, że można je bez problemu i szybko zdemontować do wykonania tej czynności. Jak konserwować i czyścić rolety rzymskie:
- można prać po wcześniejszym demontażu tkaniny z mechanizmu.

Warszawa - odkryj zalety rolet rzymskich z firmy Moreno

Rolety rzymskie wpiszą w oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów z Warszawy lub innych miejsc na terenie Polski. Nadają się bowiem zarówno do wnętrz urządzonych klasycznie, jak i bardzo nowocześnie. Można je zamontować zarówno na skrzydle okiennym, przyczepić do sufitu lub zawiesić nad wnęką, bądź we wnęce okiennej. Po podniesieniu układają się w bardzo estetycznie i oryginalnie prezentujące się fałdy. W tym niewątpliwie tkwi ich niezwykły urok. Po spuszczeniu z kolei tkanina, z której są zrobione znowu staje się sztywna i prosta.

Czas realizacji zamówienia 5 – 14 dni. W mieście Warszawa i na terenie Polski nasi klienci mają zapewnioną darmową przesyłkę rolet. Natomiast klientom z Warszawy i okolic oferujemy także bezpłatny montaż zakupionych osłon okiennych.

Przy wycenie rolet rzymskich podają Państwo szerokość i wysokość szyby lub wnęki (w zależności od sposobu montażu) i wybierają jedną z opcji znajdujących się w zakładce JAK WYCENIC I ZAMÓWIĆ. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania i w razie potrzeby pomogą wybrać rzymskie rolety okienne odpowiednie do Państwa wnętrza. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty rolet rzymskich z Warszawy!